NERWICA NATRĘCTW – Autobus Teatralny

• To wydarzenie minęło.

NERWICA NATRĘCTW – Autobus Teatralny

24 listopada 2023 17:00

Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich zaprasza 24 listopada o godzinie 17:00 na wyjazd Autobusu Teatralnego do Teatru Korez w Katowicach na spektakl pt. Nerwica Natręctw.

W poczekalni doktora Czuby spotykają się ludzie z różnymi zaburzeniami i nerwicami. W oczekiwaniu na lekarza, który rozwiąże ich problemy, zaczynają ze sobą rozmawiać…

występują: Grażyna Bułka, Ewa Kubiak, Barbara Lubos, Hubert Bronicki, Mirosław Neinert, Robert Talarczyk / Dariusz Stach

autor: Laurent Baffie
przekład: Witold Stefaniak

reżyseria: Mirosław Neinert i Robert Talarczyk
scenografia i kostiumy: Marcel Sławiński
Współpraca scenograficzna: Michał Frączek
Współpraca kostiumowa: Dominika Żłobińska

czas trwania: 90 minut (bez przerwy)

Spektakl jest koprodukcją Teatru Korez i Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego

Bilety: 105 zł/normalny, 85 zł/ulgowy (zniżka ważna z legitymacją emeryta lub studenta)
W cenie bilet na spektakl i przejazd.

85PLN – 105PLN ulgowy – normalny

Zobacz witrynę: Organizator